میزکار معامله‌گر

با توجه به گرونی بنزین و به طبع گرونی های که در ادامه روند تغییر نرخ بنزین پیش رو احتمالا خیل عظیمی از دوستان زرنگ در پی سرمایه‌گذاری در بازار طلا و ارز هستن تا از تورم جا نمانند وبرای همین با بالا رفتن تقاضا قیمت بالاتر خواهد رفت، به شخصه با توجه به کنترل بازار ارز توسط بانک مرکزی و برنامه‌های که داره ریسک ورود به بازار ارز و طلا رو  بالا میبینم و پیشنهاد شخصی خودم بازار بورس و اوراق بهادار می‌باشد، به چند دلیل:

۱. با بالا رفتن تقاضا جهت خرید ارز و طلا قیمت بالا می‌رود و تاثیر مستقیم در گرانی کالاهای دیگر که وابسته به این بازار هستن می‌شود پس تقاضای بالا باعث به مشکل خوردن خیلی ها می‌شود، شاید تحلیل احساسی باشد ولی سعی می‌کنم توی سرمایه‌گذاری های که انجام میدم همه موارد رو لحاظ کنم.

۲. قدرت اصلی تعیین نرخ دلار بانک مرکزی هستش.

۳. اگر سهمیه بندی بنزین بتونه مصرف سوخت رو کم کنه مازاد تولید با دلار و نرخ ۱۱۰۰۰ تومان اصطلاحا تسهیل ارز خواهد گردید و در درآمدهای عملیاتی پتروشیمی ها محاسبه خواهد شد.

۴. بازار کامودیتی ها رشد مناسبی رو داشته و خبر از تولید کم مس درجهان و درخواست واردات سنگ آهن برای چین با گوش می‌رسد.

۵. اگر تورمی تو بازار به وجود بیاد بازار سرمایه خودش رو با تغییر قیمت‌ها وفق می‌دهد و از نظر قیمتی و سوددهی از بازارهای دیگر عقب نمی‌ماند.

۶.وارد شدن نقدینگی به بازار سرمایه علاوه بر رونق بخشیدن به این بازار باعث رشد بازار و در نتیجه رشد شرکت و سودآوری و تولید خواهد شد.

۷. خرید سهم برخلاف طلا و ارز ریسک نگهداری ندارد.

۸. نقدشوندگی سهام.

۹. بالاترین میانگین بازده سود در ۲۰ سال گذشته مربوط به سرمایه گذاری در بازار سرمایه می‌باشد.

۱۰. ووووووووو

می‌تونم دلیل‌های بیشتری بیارم، ما می‌توانیم با یه انتخاب اقتصاد رو نابود یا احیا کنیم بیشتر از پیرامون خودمون بدانیم.

بیانیه ریسک: این تحلیل شخصی بنده است و می‌تواند اشتباه باشد بر اساس تحلیل خودتان سرمایه‌گذاری کنید.
۸ آذر ۹۸

شادکام باشید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی حجت یحیی‌پور Alex شید گلخانه ( توری سایبان) لبخندهای عمیق گوناگون رویال اسپرت دانلود اهنگ جدید و شاد روزی یک آیه پرژین Gayle